Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Isı Yalıtım ve Plastik sektöründe 30 yıllık bilgi birikiminin sonucu Mekaplast ..
Mekaplast Metal Kalık Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2005 yılında İmes Sanayi Sitesinde 1800m2  kapalı alanda faaliyete başladı. Deneyimli yönetim kadrosu ve eğitimli teknik elemanlarıyla yurtiçi ve yurtdışı ısı yalıtım ve plastik sektöründe adını duyurmayı başardı.
Mekaplast, izolasyon contaları başlığı altında alüminyum doğrama fitilleri, plastik doğrama contaları ve co-exturuzyon  sert yumuşak fitillerin üretimini gerçekleştirmektedir. Sineklik aksesuarları, alüminyum doğrama sektörüne yönelik enjeksiyon ürünleri, cam takozları, tapa çeşitleri ve ispanyolet karşılığı tarzında ürünlerde ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır.

Vizyonumuz
Mekaplast olarak; ısı yalıtım ürünlerini kullanan toptan ve perakende satışını yapan kişi ve kurumları sürekli geliştirecek ve güncel tutacak ürünleri tasarlamak ve üretmek, aynı zamanda satış ve pazarlamasına kılavuzluk etmektir. Bu doğrultuda Mekaplast  teknolojik gelişmeleri takip etmekte ürün yelpazesini her geçen gün  genişletmekte ve güncel tutmaktadır.

Misyonumuz
Ürünlerimizin, çözümlerimizin ve tasarımlarımızın, satış sonrası güvenilirlik ve yüksek iç ahlakımız ile siz müşterilerimizin ilk tercihi olmak ve sizler için değer yaratan bir firma olmak.

Değerlerimiz
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
Sektörün kalite ihtiyacına cevap veren izleyen değil izlenen olmak.
Rekabeti fiyatlarla değil kalite ile oluşturmak temel ilkemizdendir.

Isı yalıtımında çözüm ortağınız.

© Copyright 2012 Mekaplast Metal Kalıp Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti
Tasarım ve Yazılım: Global Medya