Şirket Profilimiz

Mekaplast Metal Kalıp Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. İMES. sanayi sitesinde 3000m2 kapalı alanda faliyete başladı. Deneyimli yönetim kadrosu ve eğitimli teknik elemanlarıyla yurtiçi ve yurtdışı ısı yalıtım ve plastik sektöründe adını duyurmayı başardı.

Mekaplast, izolasyon contaları başlığı altında alüminyum doğrama fitilleri, plastik doğrama contaları ve co-exturuzyon sert yumuşak fitillerin üretimini gerçekleştirmektedir. Sineklik aksesuarları, alüminyum doğrama sektörüne yönelik enjeksiyon ürünleri, cam takozları, tapa çeşitleri ve ispanyolet karşılığı tarzında ürünlerde ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır.
 
project-slider-image

VİZYON

Mekaplast olarak; ısı yalıtım ürünlerini kullanan toptan ve perakende satışını yapan kişi ve kurumları sürekli geliştirecek ve güncel tutacak ürünleri tasarlamak ve üretmek, aynı zamanda satış ve pazarlamasına kılavuzluk etmektir. Bu doğrultuda Mekaplast teknolojik gelişmeleri takip etmekte ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte ve güncel tutmaktadır.

 
project-slider-image

MİSYON

Ürünlerimizin, çözümlerimizin ve tasarımlarımızın, satış sonrası güvenirlik ve yüksek iç ahlakımız ile siz müşterilerimizin ilk tercihi olmak ve sizler için değer yaratan bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Sektörün kalite ihtiyacına cevap veren izleyen değil izlenen olmak. Rekabeti fiyatlarla değil kalite ile oluşturmak temel ilkemizdendir. Isı yalıtımında çözüm ortağınız.

 
project-slider-image
 
project-slider-image